Podrška socijalnom uključivanju

Podrška socijalnom uključivanju na tržište rada/integracija žena koje su preživjele partnersko nasilje i druge oblike rodnog nasilja i žene pripadnice romske manjine

Udruga Brod je u periodu od 27.06.2013. do 27 .06 2014 .uspješno implementirala projekt „Podrška socijalnom uključivanju na tržište rada/integracija žena koje su preživjele partnersko nasilje i druge oblike rodnog nasilja i žene pripadnice romske manjine“. Projekt je sadržavao radio emisiju te edukacije i radionice za žene koje su se trebale integrirati na tržište rada. Radionice su sadržavale module edukacija i radionica Komunikacijski vještina, Prepoznavanje vještina, Predstavljanje poslodavcu,Pisanje Cv-a, IT Tehnologije, Pravno savjetovanje/zakonodavni okviri.Evaluacija projekta je pokazala da je projekt dao iznimno dobre rezultate jer je od 20 polaznica njih 4 pronašlo zaposlenje. Polaznice edukacija su dobile potvrdu o sudjelovanju i potvrdu o stečenim IT tehnologijama. Projekt je financijski podržan od Nizozemskog veleposlanstva.