Okrugli stol “Stavovi poslodavaca o zapošljavanju žrtava nasilja u obitelji”

Okrugli stol “Stavovi poslodavaca o zapošljavanju žrtava nasilja u obitelji”

Ženska soba - centar za seksualna prava održala je 28. svibnja 2019. okrugli stol “Stavovi poslodavaca o zapošljavanju žrtava nasilja u obitelji”. Okrugli stol je sastavni dio trogodišnjeg programa “Edukacijom i osnaživanjem-korak bliže zaposlenju” koji je financiran od strane Ministarstva za demografiju, obitelj,mlade i socijalnu politiku. Ženska soba provodi program u partnerstvu s Centrom za socijalnu skrb Slavonski Brod, Centrom za socijalnu skrb Požega, Udrugom Brod – grupom za ženska ljudska prava, Centrom za podršku i razvoj civilnog društva „Delfin“ i Domom za djecu i odrasle – žrtve obiteljskog nasilja – Duga.
Cilj okruglog stola jest predstaviti rezultate istraživanja kao i sam program.